Choď na obsah Choď na menu
 


Slovansko-árijské „voodoo“ alebo vesmírni Slovania medzi nami

Slovansko-árijské „voodoo“ alebo vesmírni Slovania medzi nami

 

Predstavitelia národov Rasy ako prví kolonizovali Zem. Pred asi 1 miliardou rokov prileteli z iných Zemí (= planét – slovo pôvodne tiež úplne iného významu ako dnes), ktoré sa nachádzajú v súhvezdiach Malej a Veľkej Medvedice, Leva a Kassiopei. Navzájom sa líšili iba farbou dúhovky očí, ktorá závisí od spektra svetla sĺnk ich rodných planét: strieborná – Da-Árijci, zelená – Ch-Árijci, modrá – Svätorusi, ohnivá (hnedá) Rasséni (Rasiči). Svätorusi a Rasséni sú Slovania, ostatní Árijci. Da’Árijci majú vlastnosti vojakov bojujúcich v prvých líniách, a preto vždy bývajú veliteľmi kozmických korábov Rasy. Ch’Árijci majú vlastnosti vedunov. Zvyčajne plnia povinnosti útočných vojenských jednotiek. Svätorusi majú vlastnosti remeselníkov a preto na kozmických lodiach slúžia ako technici. Raséni sú veľmi komunikatívni a preto zvyčajne plnia funkcie obslužných služieb kozmických korábov.

 

Zdroj: Slovansko-árijské védy, kapitola OSÍDLENIE MIDGARD-ZEME A UDALOSTI PRED POTOPOU

 

Tak a máme ich tu. Blízke stretnutie tretieho druhu sa stalo realitou. Nie, nepíšem o zelených mužíkoch z inej galaxie. Píšem o pozemšťanoch, ktorí akoby spadli z oblakov (žeby z Gurunu?). V podstate nedávno sme sa zbavili „červeného moru“ a už tu máme ďalšiu nákazu od našich východoslovanských bratov. Asi nie je celkom na mieste porovnávať červený mor (komunizmus) s ezoterickou sektou pôsobiacou na Slovensku pod krycím názvom Slovansko-árijské védy (ja som im názov ironicky pozmenil na voodoo). Im sa zrejme nikdy nepodarí mať taký vplyv na spoločnosť ako sa to podarilo marxistom. Na druhej strane, Slovensko je krajina neobmedzených (ne)možností . . .


Reč bude o ufoslovanoch ako ľudovo nazývajú niektorí slovenskí rodnoverci stúpencov slovansko-árijských véd. V domovine tohto prazvláštneho ufopohanského kultu, teda v Rusku, sa nazývajú Inglingovia. Slovensko sa však snažia kolonizovať pod už spomínaným označením slovansko-árijské védy.

 

Na čele tohto obskurného komediálneho cirkusu stojí páter Dij. Ak si myslíte, že na špici extravagantnej ezoterickej hitparády sú Ašter Šeran a jeho Vesmírní lidé, tak ste zaspali dobu. Je možné, že v dueli Šeran vs Dij by zvíťazil ten druhý. Podozrievam patera Dija, že absolvoval seminár Aštera Šerana pod názvom: Ako založiť sektu s rozumom obmedzeným – rýchlo, ľahko a s humorom. Niekedy však žiak prekoná svojho učiteľa a to sa stalo aj v prípade pátera Dija, ktorý doslova „prešťal“ svojho duchovného učiteľa. Ale, aby sme zas paterovi nekrivdili, treba uznať že má široký rozhľad a okrem Šerana cítiť v jeho fantasmagorickej teológii aj také „veličiny“ ako Erich von Däniken a je dosť možné, že v knižnici patera Dija nájdeme aj diela antroposofické, teosofické či arijosofické. Páter Dij je ezoterický kuchár, ktorý sa nebojí experimentovať a jeho duchovný guláš obsahuje mnoho zdanlivo nezlučiteľných prísad. Slovansko-árijské védy mi pripomínajú „kuchárske umenie“ chudobného študenta, ktorý sa snaží zužitkovať všetko, čo nájde v chladničke. Takéto jedlo síce zasýti, ale rozhodne ho nemožno považovať za zdravé. Ja osobne som dosť fajnový, či už sa to týka stravy pre telo či pre ducha. Z toho dôvodu sú pre mňa slovensko-árijské védy priam nestráviteľné. Slovanská predkresťanská kultúra pomiešaná s ufológiou, plytkou ezoterikou a rasovo-nacionalistickým okultizmom je pre mňa niečo ako jedlo z fastfoodu. Páterovi Dijovi však nestačilo, že sprznil duchovné dedičstvo slovanskej civilizácie. Neostýchal sa zneužiť aj indoeurópsky (árijský) klenot – védy. Je mi naozaj smutno keď vidím niečo tak vznešené ako védy v takej „nízkej spoločnosti“.

 

Ašter Šeran a jemu podobní sú mi ukradnutí.Páter Dij mi však ukradnutý nie je, pretože jeho demagógie sa dotýkajú toho, čo mi je bytostne blízke. Prznia to, čo mi je sväté: indoeurópske a staroslovanské dedičstvo. Viem, že tento článok asi nepresvedčí asi žiadneho slovenského Inglinga o tom, že kráča po ceste duchovného poblúdenia a možno dokonca tento článok zvýši preferencie slovansko-árijských véd. Napriek tomu, som už nemohol dlhšie mlčať, pretože „nepriateľ už nie pred bránami“, on je už tu. A nielenže tento „nepřítel naslouchá“, on i koná. Páter Dij a jeho divízie sú veľmi akčné a každá sekta podobného typu ma silnú vôľu k moci. Preto buďme bdelí, buďme ostražití. Nespoliehajme sa na to, že takým nezmyslom uverí len úplný hlupák. Nie je tomu tak. Sympatizanti a stúpenci slovansko-árijských véd nie sú napospol  „ťuťmáci“. Sú medzi nimi aj normálni, inteligentne pôsobiaci ľudia, o ktorých by ste to nikdy nepovedali.

 

Čo teda robiť? Zahájiť frontálny útok proti Inglingom? Obávam sa, že to by mohlo mať skôr opačný efekt. Inglingovia by zo seba ľahko mohli spraviť nevinných mučeníkov a otočilo by sa to celé proti nám- rodnovercom (vedomcom). Asi bude najlepšie hľadieť si svojho a nedovoliť infiltráciu do našich kruhov. Nemusíme byť paranoidní a hľadať za každým kríkom aganta Patera Dija, ale opatrnosť nám bude len na osoh. Bola by totiž fakt škoda, keby pomaly, ale isto sa vzmáhajúce slovenské rodnoverie (vedomectvo) zmutovalo na zhubný ezoterický nádor.   

 

Budislav

 

P.S.: Účelom článku nebolo „prihrievať polievočku“ rodnoveriu a ani presvedčiť vás, že práve rodnoverie je tá jediná správna cesta (viera, svetopohľad...). To skôr jeho excelencia, „hlavný žrec všetkých Slovanov“ Pater Dij sa tvári akoby „zjedol všetku múdrosť sveta“ a bol vlastníkom „veľkej Pravdy“.

____________________________________________________________

článok bol povodne uverejnený v časopise Kresadlo (letný slnovrat 2012)